Jesenicko na Facebooku

Reklama

Stránky organizací

Informační centrum Šumperkhttps://www.facebook.com/infosumperkTuristické, kulturní a sportovní akce v Šumperku a okolí. Informační centrum Šumperk působí při Vlastivědném muzeu v Šumperku.
http://www.infosumperk.cz/

Dovolená v Jeseníkáchhttps://www.facebook.com/pages/Dovolená-v-Jeseníkách/306100252913031 – Dovolená v Jeseníkách – vítejte na stránkách, které vás informují o možnostech prožití DOVOLENÉ V JESENÍKÁCH. V magických horách na území Moravy a Slezska.
http://jesenik.org/

Jeseníky Infohttps://www.facebook.com/jeseniky.netKomplexní informační portál s přehledem služeb pro návštěvníky Jeseníků – denně aktualizované sněhové zpravodajství a předpověď počasí, databáze ubytování a stravování, turistika, lyžování, webové kamery a teploměry.
http://www.jeseniky.net/

Priessnitzovy léčebné lázně a.s.https://www.facebook.com/laznepriessnitzOficiální stránka Priessnitzovy léčebné lázně a.s. na sociální síti facebook
http://www.priessnitz.cz/

Relax centrum Kolštejnhttps://www.facebook.com/kolstejn – Wellness hotel Kolštejn*** v Branné je dokonalým místem pro pohodové chvíle odpočinku, relaxace, wellness vyžití a zábavy. Kombinace pohádkového prostředí Jeseníků a luxusních služeb našeho Relax centra Vám poskytuje dokonalé wellnes
http://www.relaxkolstejn.cz/

JESENÍKY originální produkthttps://www.facebook.com/znaceniCílem je zviditelnit region Jeseníků, využít jeho socio-ekonomických výhod. Značka podporuje místní producenty a poskytovatele služeb.
http://www.regionalni-znacky.cz/jeseniky

Kultura v Jeseníkuhttps://www.facebook.com/mkzjesenikPartner pro Vaše chvíle volného času
http://www.mkzjes.cz/
 

V Jeseníkáchhttps://www.facebook.com/pages/V-Jeseníkách/133920639990963 – Chcete mít přehled o tom co se děje v oblasti Jeseníků? Tak klikněte na tlačítko "To se mi líbí" a veškeré informace získáte automaticky prostřednictvím Facebooku. Informační server, na kterém najdete informace o ubytování, kultuře, zábavě, turistických místech a lyžařských střediscích v Jeseníkách.
http://www.v-jesenikach.cz/

Askiburgion – Jeseníky a Rychlebské horyhttps://www.facebook.com/Askiburgion
Chceme pomocí sdružování kvalitních poskytovatelů turistických služeb zvýšit návštěvnost regionu zahrnující Jeseníky, Králický Sněžník a Rychlebské hory.
http://skion.cz/

JAVORNÍK a jeho DĚNÍhttps://www.facebook.com/mestoJavornikTuristický ruch a cestovní ruch Rychlebské hory, Jeseníky! Informační portál města Javorník. Máte-li dotaz, napište nám!
http://mestojavornik.cz/

Turistické informace

Červenohorské sedlohttps://www.facebook.com/arealcervenohorskesedloLyžařský areál Červenohorské sedlo je jedním z nejznámějších středisek sjezdového lyžování na severní Moravě.
http://www.cervenohorskesedlo.eu/

Pradědhttps://www.facebook.com/praded1492 – Informace o aktivitách na Pradědu, vyhlídka, restaurace, hotel, Pradědovo okolí, příroda, info pro návštěvníky, pokud možno bez komerce :-)

Rejvízhttps://www.facebook.com/RejvizUbytovaniARelaxaceVJesenikach
Ideální místo na odpočinek a relaxaci. Nabízíme možnost ubytování v této perle Jeseníků.
http://www.dovolenarejviz.cz/

Rychlebské stezkyhttps://www.facebook.com/pages/Rychlebské-stezky/217277161616193 Lesní stezky pro horská kola (MTB)
http://www.rychlebskestezky.cz/

Rychleby a Jeseníkyhttps://www.facebook.com/rychlebyjeseniky – Motivační stránka nejen pro nás Rychlebany a Jeseničany, která se Tě formou reálných "fotopříběhů" pokusí inspirovat k překonání lenosti a hlubšímu aktivnímu poznání tohoto zapomenutého kraje, a tím i sebe sama… 

Jeseníky Tour.euhttps://www.facebook.com/jesenikytour – Půjčovna elektrokol, sněznic a směnárna
http://www.jesenikytour.eu/ 

Faunaparkhttps://www.facebook.com/pages/Faunapark/336040529791460
Jsme malá zahrada se soukromým chovem zvířat, přístupná pro návštěvníky všeho věku a zájmových skupin.
http://www.faunapark-ops.cz/

Adrenalin Park Jeseníkyhttps://www.facebook.com/adrenalinpark.jesenikyAreál se spoustou aktivit na zemi i ve vzduchu.
http://www.adrenalin-park.cz/index.php 

Jeseníky očima fotografa Jaromíra Sahánkahttps://www.facebook.com/pages/Jeseníky-očima-fotografa-Jaromíra-Sahánka/533825930065714Jaromír Sahánek, byl vynikající profesionální fotograf, krajinář, kde se v jeho fotografiích zachoval původní historický ráz panenské krajiny Jeseníků.

Aeroklub Jeseník – LKMIhttps://www.facebook.com/AeroklubJesenik – Aeroklub Jeseník (Letiště Mikulovice – LKMI) se nachází na SV České republiky blízko hranice s Polskem. Poloha letiště v blízkosti Jeseníků je ideální pro termické létání v letním období a létání v tzv. dlouhé vlně na podzim a v zimě.
http://www.aeroklubjesenik.cz/

Vyhlídkové lety z letiště Jeseníkhttps://www.facebook.com/VyhlidkoveLetyJesenik – Zážitkový let bezpečným a moderním letadlem. Volejte tel.: 602 825 265 – Ing. Petr Pospíšil, soukromý pilot (PPL). Více info v podrobném popisu.

Jeseníky – kraj pod Pradědemhttps://www.facebook.com/jeseniky.org – Profil turistického informačního serveru Jeseníky.org . Naleznete zde aktuální informace z kraje pod Pradědem, rady a tipy potřebné pro cestu do Jeseníků.
http://www.jeseniky.org/

Lesní barhttps://www.facebook.com/barlesni – Lesní bar se nachází nad obcí Lipová- lázně v pohoří Rychlebských hor a funguje na principu vzájemné důvěry. V baru uprostřed lesa se každý příchozí obslouží podle své chuti sám, na výběr je z různých nápojů, které jsou chlazeny vodou protékající vydlabanými koryty.
http://www.lesnibar.cz/

Nejkrásnější české hory – Jeseníkyhttps://www.facebook.com/navstivtejeseniky.czJeseníky, nejkrásnější české hory, nejvyšší pohoří na Moravě. Tipy na výlety, fotky, zážitky.
http://www.navstivtejeseniky.cz/

Jeseníkyhttps://www.facebook.com/jeseniky.cz – Jeseníky leží na severním okraji Moravy. Do oblasti patří Rychlebské hory, Králický Sněžník, Hrubý Jeseník, Nízký Jeseník. Nejvyšší horou je Praděd (1491 m).

Pod Koberštejnem, Rejvízhttps://www.facebook.com/pages/Pod-Kober%C5%A1tejnem-Rejv%C3%ADz/301914599825849
http://www.podkoberstejnem.cz/

Sáňkařský sport Jeseníkhttps://www.facebook.com/SaneJesenikJsme obnovený sportovní klub navazující na 60. letou tradici sáňkařského sportu v Jeseníku. Od roku 2015 působíme pod obnoveným názvem TJ JISKRA JESENÍK.
http://tj-jiskra-jesenik-oddil-sani.webnode.cz/

Ščerba Daniel Photography/Film/Timelapse  – https://www.facebook.com/ScerbaDanielPhotographyPhotography between Heaven and Hell… Fotografie ze světa astronomie, podzemí, přírody i běžného života.
http://scerba-daniel.cz/

Restaurace a občerstvení

Restaurace na koupališti Jeseníkhttps://www.facebook.com/pages/Restaurace-na-koupališti-Jeseník/428818887209987 – Restaurace na koupališti, Dukelská 436/15, Jeseník

Mr. Steak "Steak Grill Pepino"https://www.facebook.com/pages/Mr-Steak-Steak-Grill-Pepino/715805925098290Steak Grill "Pepino" se specializací na prémiová masa býčka ušlechtilého plemene Black Angus a zvěřinu z místních jesenických honiteb, domácí udírna.
http://www.pizzapepino.cz/

Restaurace Vila Elishttps://www.facebook.com/VilaElis – Přijďte si pochutnat na jídlech, které jsou skutečnou zárukou vyjímečných gastronomických zážitků.
http://www.vilaelis.cz/

Hotel Slovan****https://www.facebook.com/slovanhotel – Moderní hotel s tradicí od roku 1868 – to je čtyřhvězdičkový Hotel Slovan v lázeňském městě Jeseník.
http://www.slovanhotel.cz/ 

Style Bar Yesenkahttps://www.facebook.com/pages/Style-Bar-Yesenka/294147383965510 – Zveme Vás všechny do nově otevřené YESENKY :-)
http://www.yesenka.cz/

Minipivovar Jeseníkhttps://www.facebook.com/pages/Minipivovar-Jeseník/121589417944802 – Přijďte se podívat do nové hospůdky spojené s Minipivovarem Jeseník. Příjemné nekuřácké prostředí dýchající historií a láskou k pivu. Pivo v našem minipivovaru je vyráběno klasickou technologií, to znamená, že nepoužíváme žádné extrakty ani urychlovací procesy.
http://www.minipivovarjesenik.cz/ 

Vinotéka – zdravá kavárnahttps://www.facebook.com/zdrava.kavarna – Nově otevřená „Zdravá Kavárna“ v Jeseníku nabízí komfort, stylovou atmosféru a pohostinnost jen pár minut cesty od náměstí. Naleznete u nás nekuřácké prostředí a Wi-Fi připojení.
http://zdrava-kavarna.eu/

Coffee Natura Bar Jeseník https://www.facebook.com/naturabarjesenik – Jedná se o přírodní kavárnu spojenou s večerním provozem baru. Originální nejen interiérem, ale i sortimentem vlastních značek produktů.

Kavárničkahttps://www.facebook.com/KavarnickaJesenik – Kavárnička se stylovým a milým názvem patří k nejoblíbenějším kavárnám v Jeseníku díky výborné kávě MAMBO, domácímu prostředí, obsluze a skvělé atmosféře.

Ennea caffé & shophttps://www.facebook.com/enneaa – Azyl duší. 

 

Z OKOLÍhttps://www.facebook.com/okolijes – Chtěli bychom navázat na tradici našich dědů a babiček a nabídnout Vám především zboží "z okolí"

Velkolosinské pralinky a cukrářská výrobnahttps://www.facebook.com/velkolosinskepralinky – Ruční výroba velmi kvalitních pralinek a čokolády. Specializujeme se taktéž na výrobu cukroví a dortů na objednávku podle přání klienta.
http://www.velkolosinskepralinky.cz

Klub Mlýnice, Jeseníkhttps://www.facebook.com/pages/Klub-Mlýnice-Jeseník/116562951715006 – Hudební klub v centru města Jeseník, moderní prostředí, vybaveno klimatizací, bezbariérovým přístupem a nekuřáckým salónkem.
http://www.mlynice.eu/

Pivotékahttps://www.facebook.com/pivotekajesenikJsme prodejna zabývající se prodejem českých a zahraničních piv v lahvích, plechu a soudcích. Pro přehled našeho sortimentu navštivte náš web!
http://www.pivoteka-jesenik.cz/

Farma Supíkovice • Selská pekárna • Selské řeznictví – https://www.facebook.com/SelskaPekarna – Řeznictví nabízející maso z místních farem. Zvířata jsou porážena na lokálních jatkách s biocertifikací.
http://www.selska.cz/

Sporty

FIT:KO Jeseníkhttps://www.facebook.com/fitko.jesenik – FIT:KO Jeseník se nachází na Tovární ulici (v areálu JVS-ky) a nabízí Vám možnost cvičení v nově vybudovaných, klimatizovaných prostorech. K dispozici je posilovna (seznam stojů je uveden na webu), spinningový sál, hlavní sál a bar. V hlavním sále probíhají v pravidelných termínech, různá aerobní cvičení, viz rozvrh.
http://www.fitko-jesenik.cz/ 

Rock Fitnesshttps://www.facebook.com/pages/Rock-Fitness/455107441283815 – 3.3.2014 otevíráme Rock Fitness v novém kabátu..nové ceny!!!Suplementy od společnosti Amix – nutrition
http://www.rockfitness.cz/ 

Cyklobar desítka 10https://www.facebook.com/pages/Cyklobar-desítka-10/130684273790200
http://www.faunapark.cz/

skatepark Jeseníkhttps://www.facebook.com/pages/skatepark-Jeseník/179592375440688 – V poslední době se stavby skateparků docela rozmohly i v menších městech a vesnicích než je Jeseník. Proč by tedy nemohl být pořádný a bezpečný skatepark i pro sportovce v Jeseníku?!

Horolezecký oddíl Jeseníkhttps://www.facebook.com/hojesenikHorolezecký oddíl Jeseník byl založen v roce 1962 a je největším sdružením horolezců a všech milovníků hor v regionu.
http://www.hojesenik.cz/

Street workout Jeseník / Písečnáhttps://www.facebook.com/swjesenikTato komunita je založená pro lidi, kteří chtěji aktivně cvičit a tím zlepšit své fyzické zdraví ve městech Jeseník a Písečná.

Workout Jeseníkhttps://www.facebook.com/jesenik.workoutNÁŠ CÍL: chceme vybudovat v Jeseníku minimálně jedno workout hriště. Líbí se ti tahle myšlenka? Přidej si tento projekt mezi oblíbené – spolu to dokážeme! 

Různé

Šumperský deníkhttps://www.facebook.com/SumperskyDenikBuďte v obraze. Sledujte dění ve Vašem regionu, vybíráme to najzajímavější. Kompletní zpravodajství na našem webu
http://sumpersky.denik.cz/

Zprávy – Jeseník a okolíhttps://www.facebook.com/ZpravyJesenikVýběr zajímavých zpráv z Jeseníku a okolí na jednom místě

PŮDA Records (Jeseník)https://www.facebook.com/pages/PŮDA-Records-Jeseník/203681316308727 – Nahrávací studio Půda bylo od začátku svým zaměřením studio pro pořizování demo nahrávek hudby všech stylů. Postupně se však studio vybavilo novými technologiemi a díky zkušenostem už natáčíme i debutní či klasická alba. Svou hudbu u nás natáčí většina jesenických skupin – ať už rockových nebo moderněji zaměřených (elektronická hudba), pěvecké sbory, folkové skupiny a jiné další hudební tělesa, které mají zájem o zviditelnění se v hudebním poli pomocí pořízené nahrávky.
http://www.studiopuda.net/